Клік-Фальц

 

 

 

 

Всім звичайно давно відомо про так звані фальцеві покрівлі. Це металеві панелі, які з’єднуються між собою особливим замком – фальцем, з варіантами з’єднання “подвійний стоячий замок”, “одинарний стоячий замок” із застосуванням ручного інструменту для з’єднання панелей в такі замки. У всьому світі цей вид покрівлі має велике поширення в силу головних переваг, при правильному монтажі – герметичність, відсутність наскрізних монтажних отворів в покрівельному матеріалі і, отже, довгий термін служби.

Вироблена нами покрівельна панель має інший вид з’єднання, складається з двох готових частин замку на краях панелі: внутрішньої і зовнішньої. Таким чином, панелі з замком SnapLock, які ще називають «клік-фальц» забезпечують простий і надійний монтаж панелей.

Відсутність наскрізних отворів на поверхні, за рахунок використання прихованого способу кріплення, запобігає протікання даху і корозійного ураження металу. Дві панелі скріплюють один з однибез застосування спеціального інструменту. Це значно економить час монтажу покрівлі.