МАСАРДНІ ВІКНА

Мансарда - це приміщення, розташоване під дахом якого-небудь будови. Таке приміщення буває житлове та нежитлове. Для всіх мансардних житлових приміщень, для комфортного проживання в ньому людини, необхідна наявність в ньому віконних прорізів з відповідним склінням.

 

Мансардні вікна представляють собою засклену частину покрівлі споруди. Сьогодні практично жоден проект заміського будинку, дачі, котеджу не обходиться без такого світлопропускаючого елемента як мансарда.

 

Вікна, розташовані під дахом будови, при гармонійному колірному оформленні можуть стати невід'ємною частиною загального інтер'єру приміщення. Також, що, безсумнівно, важливо, такі конструкції, на відміну від звичайних вертикальних вікон, здатні пропускати в приміщення більше світла. При цьому мансардні за рахунок особливого клапана, що пропускає повітря в середину приміщення навіть при закритому вікні, здатні забезпечувати якісне вентилювання цього приміщення в будь-який час року. Вікна для мансарди сконструйовані таким чином, що можуть гарантовано протистояти проявам негоди (сильний дощ, різкі пориви вітру, низька температура повітря) і підтримувати при цьому герметичність і теплозбереження приміщення на рівні, необхідному для комфортного перебування в ньому людини.