Мансардні дахові вікна

Мансардні вікна - це дахові вікна, що призначені для освітлення мансардних приміщень та забезпечення свіжого повітря в них. Дахові вікна створюють комфорт в оселі, та надають довершений вигляд вашій покрівлі. Всі мансардні вікна мають гартоване зовнішнє скло, що здатне витримувати великі ударні нагрузки. Склопакети в таких вікон зазвичай енергозберігаючі. Для холодних горищ можна придбати вікно-люк (вилаз на дах), який надає легкий вихід на дах та забезпечує додаткове освітлення горища. Слід пам'ятати що дахове вікно це ще й частина покрівлі.

Мансардні вікна не виготовляються під замовлення, а йдуть вже в готових фіксованих розмірах. В залежності від площі приміщення та кута нахилу даху розраховується потрібний розмір. Також від цього залежить вибір з якою ручкою потрібно придбати вікно - верхня чи нижня. Сучасні дахові вікна зазвичай комплектуються вентиляційною щілиною, яка забезпечує приток свіжого повітря, та при цьому не збільшує тепловтрати. За відкриттям поділяються на обертальні (центральна вісь повороту), з піднятою віссю обертання, з верхньою віссю та комбіновані.

Розрахунок, підбір і консультацію ви можете отримати, звернувшись за вказаним номером телефону або завітавши до нас в офіс.